Kim jestem

Wołają na mnie Eos. Pańcio i Pancia twierdzą, że to dlatego, bo są fotopstrykami i od zawsze wiedzieli jak będę się nazywał. Skomplikowane to trochę, bo reagowałbym na zwykłe machnięcie ogonem, czy szczeknięcie, ale oni wcale nie merdają ogonami, ani nie szczekają żeby mnie wołać, tylko krzyczą „Eeeeeoooossss”. No nic. Jak im tak wygodniej.

Jestem labradorem retrieverem o maści biszkoptowej. Choć jak bawiłem się ostatnio w błotku, to Pańcia powiedziała Pańciowi, że chyba raczej wyglądam na labradora czekoladkę.

Co do mojego wieku, to uważam, że jestem już duży. Mam na to niepodważalne dowody – mianowicie nie robię już kupki w domu, ale czekam z nią do wyjścia na spacer. No przecież maluchy tak nie potrafią, no nie? Do mojej nowej rodziny, czyli Panci i Pancia przyjechałem 12 grudnia 2012 roku. A urodziłem się w hodowli 19 października również 2012 roku. Przynajmniej tak twierdzą moi właściciele.  Nie będę się w tym miejscu rozpisywał o tych wydarzeniach, bo na pewno napiszę o tym we wspomnieniach na blogu.

Z istotnych rzeczy na mój temat, to warto wspomnieć, że uwielbiam mleko, które jest niewskazane więc dostaję od czasu do czasu jogurt naturalny na karmie oraz jak nikt nie widzi próbuję wskakiwać na łóżko, żeby dostać się do pysznej herbaty na szafce nocnej Pańci.

Ponieważ mam już prawie 4 miesiące jak zaczynam pisać tego bloga, zatem postaram się cofnąć w czasie i opisać kilka ważnych sytuacji wstecz. Trzymajcie za mnie kciuki, a jak chcecie to możecie podrzucić Pańci i Pańciowi jakieś smakołyki dla mnie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: