Psadoptuj.pl – list od Porky’ego

Pamiętacie jak półtora dnia przed narodzinami mojego Pańciątka chwaliłem się listem otrzymanym od Porky’ego? Opisał w nim swoją historię, którą postaram się Wam streścić.

Do schroniska trafił około 5 lat temu, kiedy to jego właściciel zapomniał zabrać go z lasu… Porky czekał na niego długo. Zastanawiał się czy gdyby tamtego dnia szczekał głośniej i wytrwalej, to może nie doszło by do tej tragicznej pomyłki. Niestety stało się.

W schronisku każdy dzień jest podobny do poprzedniego – szczekanie, miska, drzemka i tak w kółko. Czasami zdarzy się wizyta jakiegoś wolontariusza, który zabierze go na spacer. Inny razem schronisko odwiedzają ludzie szukający swojego czworonożnego Przyjaciela – wtedy szczekania jest więcej niż zwykle, bo trzeba zwrócić na siebie uwagę. Porky żyje nadzieją, że jego właściciel na pewno go znajdzie – przecież nie mogł zostawić go na odludziu specjalnie… prawda?

A może pojawi się człowiek, który da mu nowy wspaniały dom, a w zamian otrzyma wierne psie serce?
Jeżeli jesteś tym człowiekiem, znasz kogokolwiek, kto mógłby go adoptować lub pomóc choćby poprzez szerzenie informacji o Porkym, to nie wahaj się posyłać o nim wieści dalej.

Aby pomóc w poszukiwaniach domów dla schroniskowych psów powstała niedawno platforma adopcyjna psadoptuj.pl Jest ona wynikiem działań firmy Pedegree o dobro pokrzywdzonych czworonogów. Dzięki niej znajdziesz Przyjaciela o jakim marysz.

Szczegółowe informacje o Porkym, jego charakterze, wieku, temperamencie i schronisku w którym przebywa znajdziesz TU.

Ten wpis NIE jest wpisem komercyjnym. Nie czerpaliśmy z Pańcią żadnych korzyści majątkowych wynikłych ze współpracy z firmą Pedigree. Po prostu uznaliśmy, że ten szczytny cel jakim jest pomoc w znalezieniu domów dla bezdomniaków jest watr naszego zaangażowania. Jeżeli masz podobne zdanie – wchodź na psadoptuj.pl i propaguj psie adopcje!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: